zadzwoń napisz do Nas

ŁÓŻKA DZIECIĘCE

Kategoria zawiera szeroki wybór łóżek dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku od kilku do kilkunastu lat. Oferta składa się z modeli tradycyjnych o prostej budowie, jak również łóżek o kształtach zbliżonych do samochodów, zwierząt itp. Oferowane meble wykonane są z różnych materiałów, są to drewno, płyta meblowa oraz akryl w przypadku łóżek aut. Łóżka podzielone zostały dla ułatwienia na kilka kategorii. Znaczna część oferowanych modeli to zestawy składające się z łóżka i materaca.

ŁÓŻKA BEZ SZUFLADY

Kategoria zawiera dostępne w naszym sklepie łóżka dziecięce bez szuflady.

ŁÓŻKA Z SZUFLADĄ

Łóżka dla dzieci z szufladą to bardzo praktyczne rozwiązanie pozwalające zagospodarować przestrzeń po łóżkiem. Oferowane rozwiązania posiadają pojemne szuflady, które z powodzeniem mogą służyć jako schowek na pościel, koc lub inne rzeczy.

MATERACE

W kategorii zgromadzono różego rodzaju materace dzieląc je na podgrupy ze względu na rodzaj wypełnienia. W Naszej ofercie przygotowaliśmy materace piankowe, lateksowe jak również oba warianty z różnymi dodatkami jak na przykład warstwa kokosowa lub gryko, które to dodatki sprawiają, że dane produkty posiadają lepsze walory wypoczynkowe.