MATERACE PIANKA

Materac piankowy VITMAT Baby Active 3D  140x60

Materac piankowy VITMAT Baby Active 3D 140x60

249,00 zł

Koszt dostawy: 25,00 zł
Materac Vitmat Active Baby 3D to połączenie pianek o różnej twardości oraz warstwy wentylacyjnej 3D.
Innowacyjność tego materaca polega na połączeniu atestowanych  pianek o różnych stopniach twardości, co zapewnia odpowiednią sprężystość. Boki wykonane są z specjalnie utwardzonej pod ciśnieniem pianki. Środek materaca  wypełnia pianka wysoko elastyczna (bez strefowa).
Materac pokryto warstwą dzianiny 3D, zapewniającą swobodną cyrkulację powietrza i zapobiegającą kumulacji CO2. Dzianinę 3D zbudowana jest z licznych pojedynczych włókien poliestrowych, o właściwościach wentylacyjnych, sprzyjających utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała.
Pokrowiec cechuje: duża wytrzymałość mechaniczna, odporność na zabrudzenia, łatwość  użytkowania  i konserwacji (można prać w pralce w temperaturze do 60 stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów).  Zamek wszyty z czterech stron  w systemie babysafe zapewnia dziecku brak kontaktu z elementami suwaka, a rodzicom komfort  podczas zdejmowania  i zakładania pokrowca.
Wysokość materaca:  ok. 9 cm.
MATERAC  piankowy, różnej twardości o strukturze fali,
ze wzmacnianymi bokami.
+ -

Additional

Informacje dodatkowe

Czas realizacji zamówienia (od daty zaksięgowania przelewu) do 4 dni
Koszt dostawy [zł] 25,00 zł
Dostępne sposoby zapłaty przelew
Okres gwarancji 5 lat
Powierzchnia spania 140x60
Szerokość [cm] 60
Wysokość [cm] 9
Głębokość (długość) [cm] 140
Materiał pianka

Niestety nie ma nas w biurze. Czy mamy oddzwonić do Ciebie, kiedy wrócimy?

Administratorem danych, które tu wpisujesz będzie firma Artbo. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów