MATERACE PIANKA

materac piankowy p w SnuDo 80 160 pokrowiec AEGIS

MATERAC PIANKOWY WYSOKOELASTYCZNY SnuDo 80/160 pokrowiec AEGIS

373,00 zł

Koszt dostawy: 30,00 zł
Produkt cechuje się wysokimi właściwościami antyalergicznymi. Materac dwustronny: strona twarda, bez-strefowa dla dzieci młodszych i średnio-twarda strefowa dla dzieci starszych o większej wadze. Pokrowiec zdejmowany. Wkład o dużej gęstości zapewnia trwałość produktu i dobre oparcie dla kręgosłupa.

Cechy:
Płyta z pianki wysoko elastycznej typu kaltschaum (HR) o dwóch różnych stronach użytkowych 3 strefowej i bezstrefowej - grubości 11 cm.
Pokrowiec zewnętrzny z dzianiny pikowanej włókniną klimatyzowaną.
Zastosowanie w pokrowcu materaca technologii Aegis nadaje jej funkcje ochronne i profilaktyczne. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele dzianin antyalergicznych.
Dzianina HEVEA AEGIS Natural Care jest bezzapachowa, miękka, odporna na mycie i wielokrotne pranie. Można prać stosując programy dla dzianin delikatnych w temp. do 60 st.C.
Certyfikat Eko-Tex Standard 100. Wkład piankowy o dużej gęstości zapewnia trwałość produktu i dobre oparcie dla kręgosłupa.
Skład dzianiny –bawełna 30%/pe 70%, apretura AEGIS.

Wykorzystanie: łóżeczka i tapczany dziecięce i młodzieżowe oraz łóżka piętrowe, waga dziecka do 80 kg, wiek bez ograniczenia.

Ważne: materac twardy i średnio-twardy, dwustronny, dwie strony użytkowe. Strona gładka bez-strefowa dla dzieci mniejszych (2+) i strona 3 strefowa dla dzieci starszych o większej wadze. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Nie zginamy i nie rolujemy do transportu. Rekomendowany do każdego rodzaju stelaża.

Materac przeznaczony dla dzieci w wieku: powyżej 2 lat
Stopień twardości: H3 (twardy)
+ -

Additional

Informacje dodatkowe

Czas realizacji zamówienia (od daty zaksięgowania przelewu) do 5 dni
Koszt dostawy [zł] 30,00 zł
Dostępne sposoby zapłaty przelew
Okres gwarancji 2 lata
Powierzchnia spania 160/80
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 13
Głębokość (długość) [cm] 160
Materiał informacja w opisie

Niestety nie ma nas w biurze. Czy mamy oddzwonić do Ciebie, kiedy wrócimy?

Administratorem danych, które tu wpisujesz będzie firma Artbo. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów