MATERACE LATEKS

Materac lateksowy VITMAT Junior 80x200

Materac lateksowy VITMAT Junior 80x200

589,00 zł

Koszt dostawy: 25,00 zł
Materac lateksowy Vitmat Junior zrobiono z jednolitej perforowanej płyty lateksowej, zawierającej szereg unikalnie ułożonych otworów wentylacyjnych zapewniających dobrą cyrkulację powietrza.
Najważniejsze zalety materacy lateksowych to elastyczność oraz wysokie właściwości ortopedyczne (materac dopasowuje się do kształtu ciała oraz pozycji przybranej podczas snu.
Płyta lateksowa jest materiałem ekologicznym oraz antybakteryjnym, odpornym na kurz, grzyby  i pleśń o właściwościach antyalergicznych.
Materac Vitmat Junior posiada te same właściwości użytkowe z obu stron (materac dwustronny).
Pokrowiec antyalergic w kolorze kremowym z delikatnym haftem, wykonany z dzianiny opartej na bawełnie cechuje się delikatnością i ma właściwość neutralizacji wolnych rodników. Paro przepuszczalność dzianiny - pozwala na utrzymanie stabilnej temperatury na odpowiednim dla organizmu poziomie. Wielką zaletą pokrowca jest łatwość użytkowania i czyszczenia. Można go prać w pralce w temp. do 60 stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów. Pokrowiec posiada zamek z 4 stron co gwarantuje łatwość podczas jego zdejmowania  i zakładania na materac.
Wysokość Materaca około 11 cm
+ -

Additional

Informacje dodatkowe

Czas realizacji zamówienia (od daty zaksięgowania przelewu) do 4 dni
Koszt dostawy [zł] 25,00 zł
Dostępne sposoby zapłaty przelew
Okres gwarancji 10 lat
Powierzchnia spania 80x200
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 12
Głębokość (długość) [cm] 200
Materiał lateks

Niestety nie ma nas w biurze. Czy mamy oddzwonić do Ciebie, kiedy wrócimy?

Administratorem danych, które tu wpisujesz będzie firma Artbo. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów