zadzwoń napisz do Nas

Materac lateksowy VITMAT Junior 80x190

Materac lateksowy VITMAT Junior 80x190 Materac lateksowy VITMAT Junior 80x190 Materac lateksowy VITMAT Junior 80x190
589,00 zł


Raty już dla zamówień o wartości od 300 zł

LUB
Koszt dostawy: 20,00 zł
Materac lateksowy Vitmat Junior zrobiono z jednolitej perforowanej płyty lateksowej, zawierającej szereg unikalnie ułożonych otworów wentylacyjnych zapewniających dobrą cyrkulację powietrza.
Najważniejsze zalety materacy lateksowych to elastyczność oraz wysokie właściwości ortopedyczne (materac dopasowuje się do kształtu ciała oraz pozycji przybranej podczas snu.
Płyta lateksowa jest materiałem ekologicznym oraz antybakteryjnym, odpornym na kurz, grzyby  i pleśń o właściwościach antyalergicznych.
Materac Vitmat Junior posiada te same właściwości użytkowe z obu stron (materac dwustronny).
Pokrowiec antyalergic w kolorze kremowym z delikatnym haftem, wykonany z dzianiny opartej na bawełnie cechuje się delikatnością i ma właściwość neutralizacji wolnych rodników. Paro przepuszczalność dzianiny - pozwala na utrzymanie stabilnej temperatury na odpowiednim dla organizmu poziomie. Wielką zaletą pokrowca jest łatwość użytkowania i czyszczenia. Można go prać w pralce w temp. do 60 stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów. Pokrowiec posiada zamek z 4 stron co gwarantuje łatwość podczas jego zdejmowania  i zakładania na materac.
Wysokość Materaca około 11 cm

Informacje dodatkowe

Czas realizacji zamówienia (od daty zaksięgowania przelewu) do 4 dni
Koszt dostawy [zł] 20,00 zł
Dostępne sposoby zapłaty przelew
Okres gwarancji 10 lat
Powierzchnia spania 80x190
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 12
Głębokość (długość) [cm] 190
Materiał lateks