zadzwoń napisz do Nas

Materac lateksowo-kokosowy VITMAT COCO Baby 140x70

Materac lateksowo-kokosowy VITMAT COCO Baby  140x70 Materac lateksowo-kokosowy VITMAT COCO Baby  140x70 Materac lateksowo-kokosowy VITMAT COCO Baby  140x70
279,00 zł


Raty już dla zamówień o wartości od 300 zł

LUB
Koszt dostawy: 20,00 zł
Materac Vitmat COCO Baby Antyalergic jest wykonany bazie naturalnych produktów lateksu i kokosu, które cechują się właściwościami antyalergicznymi.
Materac posiada dwie odmienne twardości: jedna strona materaca wykonana z włókna kokosowego a druga strona lateksowa.
Włókno kokosowe posiada bardzo dobre właściwości termiczne (przepuszcza powietrze), dodatkowo cechuje je antyalergiczność i właściwości antybakteryjne.
Części lateksowa wykonana jest z jednolitej perforowanej płyty lateksowej, która posiada szereg unikalnie ułożonych otworów wentylacyjnych w celu swobodnej cyrkulacji powietrza. Lateks dopasowuje się do kształtu ciała oraz pozycji, co sprawia, że w czasie snu kręgosłup ma prawidłowe i równomierne podparcie na całej długości ciała.
Wkład materaca stanowi blok jednolitej perforowanej 5cm pianki lateksowej, połączonej z 2 cm warstwą kokosu.
Pokrowiec w kolorze kremowym wykonany z dzianiny opartej na naturalnej bawełnie cechuje się delikatnością, neutralizacją wolnych rodników oraz zdolnością wiązania wilgoci.Dużą zaletą pokrowca jest łatwość  użytkowania i czyszczenia, temperatura prania do 60 stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów.

Informacje dodatkowe

Czas realizacji zamówienia (od daty zaksięgowania przelewu) do 4 dni
Koszt dostawy [zł] 20,00 zł
Dostępne sposoby zapłaty przelew
Okres gwarancji 10 lat
Powierzchnia spania 140x70
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 9
Głębokość (długość) [cm] 140
Materiał lateks-kokos