MATERACE LATEKS

Materac lateksowo-kokosowy VITMAT COCO Baby  120x60

Materac lateksowo-kokosowy VITMAT COCO Baby 120x60

249,00 zł

Koszt dostawy: 25,00 zł
Materac Vitmat COCO Baby Antyalergic jest wykonany bazie naturalnych produktów lateksu i kokosu, które cechują się właściwościami antyalergicznymi.
Materac posiada dwie odmienne twardości: jedna strona materaca wykonana z włókna kokosowego a druga strona lateksowa.
Włókno kokosowe posiada bardzo dobre właściwości termiczne (przepuszcza powietrze), dodatkowo cechuje je antyalergiczność i właściwości antybakteryjne.
Części lateksowa wykonana jest z jednolitej perforowanej płyty lateksowej, która posiada szereg unikalnie ułożonych otworów wentylacyjnych w celu swobodnej cyrkulacji powietrza. Lateks dopasowuje się do kształtu ciała oraz pozycji, co sprawia, że w czasie snu kręgosłup ma prawidłowe i równomierne podparcie na całej długości ciała.
Wkład materaca stanowi blok jednolitej perforowanej 5cm pianki lateksowej, połączonej z 2 cm warstwą kokosu.
Pokrowiec w kolorze kremowym wykonany z dzianiny opartej na naturalnej bawełnie cechuje się delikatnością, neutralizacją wolnych rodników oraz zdolnością wiązania wilgoci.Dużą zaletą pokrowca jest łatwość  użytkowania i czyszczenia, temperatura prania do 60 stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów.
+ -

Additional

Informacje dodatkowe

Czas realizacji zamówienia (od daty zaksięgowania przelewu) do 4 dni
Koszt dostawy [zł] 25,00 zł
Dostępne sposoby zapłaty przelew
Okres gwarancji 10 lat
Powierzchnia spania 120x60
Szerokość [cm] 60
Wysokość [cm] 9
Głębokość (długość) [cm] 120
Materiał lateks-kokos

Niestety nie ma nas w biurze. Czy mamy oddzwonić do Ciebie, kiedy wrócimy?

Administratorem danych, które tu wpisujesz będzie firma Artbo. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów