MATERACE PIANKA

materac piankowy Airmax 3D 120 60

Materac Hevea Airmax 3D 120/60

215,00 zł

Koszt dostawy: 30,00 zł
Innowacyjny, oddychający materac dla niemowląt i dzieci. Pianka wysoko elastyczna o dużej twardości, wys. 2 x 5cm. Wymuszony i stały przepływ powietrza w kierunku pionowym (poprzez kanaliki wentylacyjne) i poziomym (pasek klimaband 3D dookoła materaca). Szybka wymiana powietrza w materacu to gwarancja utrzymania właściwej temperatury i wilgoci. Wysokość około 11 cm. Pokrowiec rozpinany z 3 stron.

Cechy:
Podwójna płyta wysoko elastyczna, bez użycia kleju – każda o wysokości 5 cm.
Unikalna perforacja pionowa, I strefa twardości.
Pokrowiec z dzianiny bawełnianej Hevea, białej o zawartości bawełny min. 40%, pikowany owatą 100g, taśma suwakowa z 3 stron, zdejmowany. Dzianina przeznaczona jest do delikatnego prania w tem. Nie przekraczającej 60C. Dzianina paroprzepuszczalna i zmiękczana.
Technologia 3D, czyli z 4 stron pasek paroprzepuszczalny 3D typu klimaband, gwarantuje stały przepływ powietrza w kierunku pionowym (poprzez kanaliki wentylacyjne w piance) i poziomym (pasek klimaband 3D dookoła materaca). Dzięki temu materac gwarantuje utrzymanie właściwej temperatury i wilgoci. Produkt jest antyalergiczny w każdym momencie jego użytkowania.
Dzianina pokrowca z certyfikatem Eko-Tex i bezpieczny dla dziecka.

Wykorzystanie: oddychający, antyalergiczny materac do łóżeczka dziecięcego szczebelkowego, waga dziecka do 30 kg, grupa wiekowa 0-24 mies.

Ważne: materac dwustronny, twardy, możliwość zamiany stron wkładu, co wydłuża okres jego użytkowania. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu.

Materac przeznaczony dla dzieci w wieku: od 0 do 2 lat
Stopień twardości: H3 (twardy)
+ -

Additional

Informacje dodatkowe

Czas realizacji zamówienia (od daty zaksięgowania przelewu) do 5 dni
Koszt dostawy [zł] 30,00 zł
Dostępne sposoby zapłaty przelew
Okres gwarancji 2 lata
Powierzchnia spania 120/60
Szerokość [cm] 60
Wysokość [cm] 11
Głębokość (długość) [cm] 120
Materiał informacja w opisie

Niestety nie ma nas w biurze. Czy mamy oddzwonić do Ciebie, kiedy wrócimy?

Administratorem danych, które tu wpisujesz będzie firma Artbo. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów