ŁÓŻKA POJEDYNCZE

Jeżeli potrzebne jest pojedyncze łóżko dla dziecka to znajdujesz się w odpowiedniej kategorii. W ofercie znajdują się łóżka dla dzieci wykonane z drewna jak i płyty meblowej, są także modele z elementami dekoracyjnymi wykonanymi z akrylu, które cechują się oryginalnym wyglądem, jak na przykład łóżka samochody czy karoce. Naszą ofertę cechuje bogaty wachlarz wymiarów. Oferta obejmuje w większości meble z materacem co sprawia, że kupujący nie musi się już martwić o zakup materaca pasującego do łóżka. Dla zapewnienia bezpiecznego snu najmłodszym w asortymencie znalazły się również łóżka z barierką chroniącą dziecko przed wypadnięciem.

Cena

Siatka Lista

24 na stronę

Produkty 1 do 24 z 80

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Cena

Siatka Lista

24 na stronę

Produkty 1 do 24 z 80

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

W większości modeli barierka należy do zestawu i jej zakup nie jest związany z dodatkowym kosztem. Bardzo szeroka oferta sprawia, że znaleźć tu można zarówno łóżka dla dziewczynek jak i chłopców. O tym, czy łóżko jest dydykowane dla dziewczynki czy też dla chłopca decydują dwa czynniki, kolor ramy łóżka oraz jej kształt. Są również modele bardziej uniwersalne, w których wybór koloru jest elementem decydującym. W ofercie znajdują się zarówno łóżka dziecięce wykonane z płyty meblowej jak i łóżka z drewnianą ramą. Produkty z litego drewna cechują się większą wytrzymałością na obciążenia, jednak zastosowanie materiału jakim jest drewno bukowe powoduje, że ramy łóżek drewnianych są droższe. Wszystkie meble dostępne w naszym sklepie posiadają adekwatne atesty, które są gwarancją wykorzystania do ich produkcji tylko i wyłącznie materiałów i substancji o najwyższej jakości i dopuszczonych do wykorzystania w produktach przeznaczonych dla dzieci. Artbo to nie tylko łóżka pojedyncze, asortyment sklepu obejmuje także kilkadziesiąt modeli łóżek podwójnych i 3 osobowych. Wśród łóżek wieloosobowych znajdą państwo zarówno łóżka piętrowe jak również łóżka z wysuwaną dolną kanapą. Jeżeli pokój dzieli trójka rodzeństwa to być może zainteresują Państwa łóżka 3 osobowe.

Niestety nie ma nas w biurze. Czy mamy oddzwonić do Ciebie, kiedy wrócimy?

Administratorem danych, które tu wpisujesz będzie firma Artbo. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów