zadzwoń napisz do Nas

ArtBo łóżka dla dzieci i młodzieży

ŁÓŻKA DZIECIĘCE

Kategoria zawiera szeroki wybór łóżek dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku od kilku do kilkunastu lat. Oferta składa się z modeli tradycyjnych o prostej budowie, jak również łóżek o kształtach zbliżonych do samochodów, zwierząt itp. Oferowane meble wykonane są z różnych materiałów, są to drewno, płyta meblowa oraz akryl w przypadku łóżek aut. Łóżka podzielone zostały dla ułatwienia na kilka kategorii. Znaczna część oferowanych modeli to zestawy składające się z łóżka i materaca.

MATERACE

W kategorii zgromadzono różego rodzaju materace dzieląc je na podgrupy ze względu na rodzaj wypełnienia. W Naszej ofercie przygotowaliśmy materace piankowe, lateksowe jak również oba warianty z różnymi dodatkami jak na przykład warstwa kokosowa lub gryko, które to dodatki sprawiają, że dane produkty posiadają lepsze walory wypoczynkowe.

MATERACE WYMIARAMI

W tej kategorii znajdą Państwo szeroki wybór materacy dziecięcych różnego typu podzielonych na kategorie według rozmiarów co ułatwia przeglądanie. W ofercie przygotowaliśmy materace od bardzo małych przeznaczonych do łóżek niemowlęcych przez dziecięce 140, 160 i 180 cm do materacy dla dorosłych jedno i dwu osobowych.

BIURO i GABINET

Kategoria biuro i gabinet zawiera takie meble jak biurka, fotele obrotowe, regały oraz szafki. Z pomocą przygotowanych przez Nas propozycji będziesz w stanie urządzić funkcjonalne i wygodne biuro o bardzo estetycznym wyglądzie. Oferowane meble biurowe zapewniają najwyższy komfort pracy dzięki bardzo ergonomicznym kształtom i przemyślanej funkcjonalności.

Sklep ARTBO

Łóżko dla dziecka i nastolatka

Nasz sklep to zróżnicowana i bogata oferta mebli mieszkaniowych. W sklepie klienci znajdą liczne łóżka dla dzieci i młodzieży, biurka, fotele obrotowe, komody, szafki RTV i zestawy mebli. Oferowany przez Nas asortyment zapewnia możliwość dobrania mebli wykonanych w różnym stylu i kolorystyce, jednak przede wszystkim mebli dobrej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Naszą ofertę podzieliliśmy na kilkadziesiąt kategorii, tak aby klienci mogli szybko dotrzeć do interesującego ich asortymentu.

Jedną z najbardziej atrakcyjnych części naszej oferty to łóżka dla dzieci i nastolatków. W kategorii znajduje się kilkadziesiąt propozycji wśród, których klienci znajdą łóżka drewniane, z płyty meblowej oraz z innych materiałów lub ich kombinacji, są to na przykład łóżka samochody wykonane z takich materiałów jak drewno i akryl. Tym co cechuje stworzoną przez nas ofertę jest duża różnorodność stylu oraz bogaty wachlarz rozmiarów, dzięki temu jest ona interesująca dla szerokiej grupy klientów. Nasze produkty pochodzą od kilku producentów o ugruntowanej pozycji na rynku. Ofert pozwala na dobranie łóżka dla dzieci w wieku przedszkolnym jak też nastolatków. Do sprzedawanych łóżek oferujemy także bardzo duży wybór materacy wykonanych w różnych technologiach jak na przykład materace lateksowe czy piankowo-kokosowe.

Serdecznie zapraszamy do przeglądania oferty i dokonywania zakupów.

Zespół sklepu Artbo